Veiko

Tarmuka inimesena on mind alati köitnud erinevad liikumised, nii aktiiv-intensiivsed kui ka staatilised võimekust tõstvad viisid. Kuigi asendid võivad olla staatilised, oleme me pidevas liikumises, sest süda meie rinnus lööb järjepidevalt elutakti.
Oma teekonnal olen õppinud ja praktiseerinud akrojooga, partnerakrobaatika, akrobaatika, võimlemise ja jooga erivormidega. Need kõik arendavad ja soodustavad keha mitmekülgset liikumist.
Erinevates praktikates toetun nii kardio- kui ka jõutreeningutele. Tähtsaks pean nende mõlema juures oskusi. Oskuse moodustamist teadlikuks olekuks ja seeläbi kehaliselt tajutavamaks, pannes teooria füüsiliselt kui ka füsioloogiliselt enda kasuks toimima. See tunnetuse üks vormidest on mind ka toonud joogani. Leian, et parim viis seda õppida, on seda õpetades. Olen alati soovinud jagada teistega oma teadmiste- ja tunnetuste pagasit. Minu eesmärk on anda kehaliselt ja meeleliselt elulist rahulolu või mõttekohti kehalise aktiivsuse, üldise tervisliku seisundi ja aktiivse mentaliteedi arendamisele. Tahan, et meie keha oleks meie suur tagahoov, kus alati võib hundirattaid visata, mediteerida ja tunda ennast koos teiste ning enda mitme minaga hästi.